• یکشنبه , ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

پاک کردن تاتو بدون لیزر و اسکار

پاک کردن تاتو بدون لیزر و اسکار:این روش ساده و کم عارضه بوده ودر سال ۲۰۰۴ در Dermatology British Journal Ofتحت عنوان ”Chemical Extraction Technique For Tattoo Removal” با درصد موفقیت ۱۰۰% وبدون برجای گذاشتن اسکار، معرفی گردیده است.

این محصول در ایالات متحده آمریکا، انگلستان و اروپا به طورگسترده توسط متخصصین پوست، مورد استفاده قرار می گیرد.

دلایل برتری این روش نسبت به لیزر:
۱- برخلاف لیزر که تنها بر طیف خاصی از پیگمنت های تاتو اثر می گذارد، این سیستم تمامی طیف رنگی تاتو، حتی تاتوهای سفید، کرم وبژ که لیزر قادر به پاک کردن آن نمی باشد را تحت پوشش قرار داده و باعث پاک شدن کامل تاتو می گردد.

۲- جلسات درمانی در این روش برخلاف لیزر کوتاه بوده وشما در اکثر مواقع می توانید تاتوهای کوچک را تنها در یک جلسه ۱۵-۱۰ دقیقه ای پاک نمائید.

۳- برخلاف لیزرهای غیر تهاجمی که پیگمنت های تاتو را از طریق خون ولنف از بدن دفع می کنند، در این روش محلول Tattoo Remover از راه پوست جذب و پیگمنت های تاتو را به طور کامل از سطح پوست دفع و خارج می کند.
شما برای انجام این روش به یک سیستم Needle Insertion با سرعت بسیار بالا (بالای ۱۰۰هرتز) وهمچنین محلول Tattoo Remover Rejuvi نیازخواهید داشت. این محلول، ساخت لابراتوار Rejuvi آمریکا بوده که بعد از هشت سال تحقیق به متخصصین معرفی گردیده است و بر خلاف سایر محصولات “پاک کننده غیر لیزری تاتو” که همگی بر پایه استفاده از اسید می باشند، دارای ساختار مولکولی اکسید های فلزی (همان ساختار پیگمنت های تاتو) می باشد. در حقیقت این محلول یک Metal Oxide Lover می باشد که به محض تماس با پیگمنت های تاتو با آنها ترکیب شده و بعد به تدریج در طی سه الی چهار روز به طور کامل از پوست خارج می نماید.

مطالب مشابه

?>