• سه شنبه , ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

همه چیز در باره پوست وپیشگیری از چین وچروک و پیری پوست

همه چیز در باره پوست وپیشگیری از چین وچروک و پیری پوست :طول عمر و گذر زمان تغییراتی را در پوست صورت ایجاد می‌کند، مهم‌ترین آنها شلی و افتادگی پوست، پیدایش چین و چروک، پیدایش لک‌های تیره یا قهوه‌ای‌ رنگ، ایجاد فرورفتگی‌های متعدد و تغییرات عروقی است.

آنچه در این بین بیشتر از هر چیز خودنمایی می‌کند و به نوعی نماد پیری محسوب می‌شود، چین و چروک‌های پوست صورت است . فیبرهای کلاژن ساختمان اصلی پروتئین در پوست هستند و فیبرهای الاستین به خاطر قابلیت ارتجاعی خود (توانایی برای کشیدگی و قابلیت بازگشت به شکل اولیه ) به پوست شادابی و طراوت می دهند. پوست خوب پیامد طبیعی سلولهای پوستی جدید است که در محیط مطلوب مواد اساسی سازنده پوست نظیر آمینو اسیدها، ویتامین ها و مواد معدنی به وجود می آید. به نظر می رسد که علت محکم ماندن پوست مستقیماً با سلامت فیبرهای کلاژن ارتباط دارد و سلولهای پوستی به میزان کافی ویتامین ث نیاز دارند تا به طور سالم فیبرهای کلاژن را بسازند.

ورید های عنکبوتی  و مویرگ های پاره شده
این کمپلکس منحصر به فرد تهیه شده از ویتامین های PوKو عصاره هسته انگور به منظور بازسازی(برطرف کردن) وریدهای عنکبوتی زیر سطح پوست و مویرگ های شکسته شده و قرمزی بیش از حد.
ویتامین Cگنجانیده شده در این محصول موجب محافظت از پوست و افزایش تولید کلاژن می شود. کمپلکس فلونوئید حساسیت پوست را که ممکن است به دلایل مختلفی مانند درمان های شیمیایی پوست(لایه برداری شیمیایی و Peelingمکانیکی) صورت ایجاد شده باشد را کاهش می دهد.
•  مانع برگشت و پاره شدن مویرگ ها، وریدهای عنکبوتی و قرمزی بیش از حد
•  تقویت رگ های خونی
•  حاوی ویتامین P
•  حاوی ویتامین K و عصارۀ هسته انگور
•  محافظت در برابر رادیکال های آزاد
•  کاهش حساسیت پوست بعد از درمان های تهاجمی
روش مصرف : هر روز روی پوست تمیز به آرامی ماساژ دهید. بهتر است قبل از آن با
ویتامینC مخلوط کرده و سپس روی پوست استفاده کنید.

مطالب مشابه

?>