• سه شنبه , ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

لیفت صورت و پیشانی

لیفت صورت و پیشانی:شما می‌توانید با استفاده از روش‌های کشیدن پوست صورت که در ادامه آمده است، افتادگی پوست را تا حد ممکن درمان کرده و کاهش دهید:

لیفت نیمرخ

یک روش ایده آل برای لیفتینگ صورت، لیفت پیشانی و لیفت گردن برای مردان و زنانی است که به دنبال بازیابی ظاهر شاداب‌تر و جوان‌تر هستند. برای استفاده از این روش درمانی فقط به بی‌هوشی موضعی نیاز است.

لیزر لیپولیز

یگی از روش های لیفت صورت و بالا کشیدن پوست گردن استفاده از لیزر لیپولیزر است که در آن از لیزر برای برداشتن چربی و ضخامت پوست صورت، گردن و فک استفاده می‌شود. در روش کشیدن پوست صورت با لیزر لیپولیز، از پرتو لیزر برای برداشتن لایه‌های پوست صورت استفاده می‌کند و به همین خاطر دوره بهبودی و اثرات جانبی آن در مقایسه با روش‌های سنتی کمتر است. استفاده از این روش برای لیفت صورت و درمان افتادگی پوست صورت و صاف کردن قسمت‌های ناهموار صورت همچون گردن، خط فک و نیز نواحی مربوط به آن امکان‌پذیر است.

انتقال چربی (تزریق چربی)

یک روش لیفت صورت بدون جراحی است که برای بازیابی حجم پوست صورت با انتقال چربی از یک ناحیه بدن به ناحیه دیگر مورداستفاده قرار می‌گیرد.

لیفتینگ صورت و لیفت پیشانی مایع

یکی از رایج‌ترین روش‌های شاداب کردن پوست بدون نیاز به عمل جراحی لیفتینگ گردن، صورت و بدن است که به بازیابی ظاهر پوست کمک فراوان می‌کند. در عمل لیفت صورت مایع از مواد طبیعی قابل تزریق پرکننده برای لیف ملایم و کشیدن پوست صورت برای کاهش چین‌وچروک و ناهمواری‌های آن استفاده می‌شود. نتایج حاصل از این روش دستیابی به یک ظاهر طبیعی و شاداب بدون نیاز به دوره ریکاوری و خطرات مربوط به جراحی لیفت صورت و جراحی کشیدن پوست صورت است. علاوه بر این از این روش برای پر کردن بافت نرم از بین رفته پوست به خاطر افزایش سن استفاده می‌شود. این روش کم تهاجمی، غیر جراحی و بدون درد است و با اختصاص ۴۰ دقیقه زمان برای آن شما می‌توانید ظاهر خسته و مرده پوست خود را به یک ظاهر جوان و شاداب تبدیل کنید.

مطالب مشابه

?>