• پنج شنبه , ۳ تیر ۱۴۰۰

تزریق فیلر لب

تزریق فیلر لب چه ژل های پوستی هستند؟
ژل های پوستی درمان های تزریقی هستند که چین و چروک ها، خطوط و چیم های عمقی را کاهش می دهند و با جوان کردن پوست ظاهری شاداب تر و جوان تر ایجاد می کنند.ژل های پوستی از مواد طبیعی و انسانی(سینتتیک) مختلفی تشکیل شده است که طی سال ها برای تزریق به پوست ساخته شده اند.

مشاوره بزرگ کردن لب
بزرگ کردن لب یک فرایند کاملا شخصی سازی شونده است؛ بنابراین شما نیاز خواهید داشت تا با درمیان گذاشتن اهداف خود با یک جراح زیبایی شروع کنید. پزشک می تواند به شما کمک کند تا راه درمانی که مناسب شماست را انتخاب کمید. طی مشاوره تان، هر سوالی که درباره فرایند بزرگ کردن لب دارید، مطرح کنید. طی جلسه مشاوره شما، پزشک نیز به شما اطمینان می دهد که آیا کاندید خوبی برای این عمل هستید.

کاندیدهای بزرگ کردن لب‌
برای بزرگ کردن لب از طریق تزریق، نیاز به چند مورد است. بیماران تنها باید توقعاتی واقع بینانه داشته باشند و از سلامت عمومی خوبی برخوردار باشند. طی مشاوره تان، پزشک تاریخچه پزشکی شما را بررسی خواهد کرد و هرگونه نگرانی را برای کاندید بودن شما برای این عمل را قبل از آن با شما در میان خواهد گذاشت.

چگونه یک ژل لب انتخاب کنیم
همه ژل های لب به شکل مساوی ساخته نمی شوند. مورد مناسب شما بسته به فاکتور های متعددی دارد؛ مانند ساختار طبیعی لب های شما و شکلی که می خواهید لب هایتان بعد از تزریق ژل داشته باشند. یک فروشنده باتجربه و معتبر را برای تزریق ژل انتخاب کنید؛ سپس با راهنمایی های او هدف تان را از این کار برای او توصیف کنید و برای انتخاب ژل مناسب با پزشک خود تصمیم بگیرید.

کدام نواحی لب را می خواهید تغییر دهید؟
افراد به دلایل مختلفی می خواهند از ژل ها لب استفاده کنند. بنابراین اولین قدم در نظر داشتن شکل طبیعی و ظاهر و اندازه و تصمیم گیری برای انتخاب نواحی خاصی است که می خواهید تغییر کنند. با اصطلاحات پایه ای آناتومی لب آشنا شوید و از آن ها استفاده کنید تا چیزی را که از تزریق ژل می خواهید را برای فردی که به شما ژل را تزریق می کند، توصیف کنید.

برای مثال اگر بصورت طبیعی لب های باریکی دارید و می خواهید برآمدگی لب هایتان پرتر باشد، محصولی سفت تر می تواند لبه شما کمک کند تا در طول مرز ورمیلیون یا خط لب این ساختاری ایجاد کنید که در بهترین حالت باشد. از سوی دیگر، اگر لب هایی پر دارید و می خواهید کمی آنها تنه لب هایتان را بزرگ کنید، محصولی نرم تر برای نیاز شما مناسب تر است.

از آنجایی که ژودرم ولور بسیار نرم است و از زنجیره های کوتاه و بلند هیالورونیک اسید ساخته شده است که کمک می کنند دوام بیشتری نسبت به ژل عادی اولترای ژودرم داشته باشند، برای تنه لب بسیار خوب عمل می کند.
ابریشم رستیلین محصولی سفت تر است که آنرا برای خط لب و تغییر شکل لب های شما ایده آل می سازد.
اگر می خواهید خطوط بارکد بالای لب بالاییتان را از بین ببرید، محصولی مانند بلوترو بهترین انتخاب است. بلوترو نرم ترین این ژل هاست و بنابراین باعث نمی شود تا لب بالایی به سمت بالا برگردد و ظاهری باد کرده و متورم داشته باشد.
رستیلین ریفاین طراحی شده است تا لب های تان کشسان تر باشد تا اینکه بی حرکت و خشک باشند و حرکات لب های شما را بیشتر در نظر گرفته است.
گزینه های خود را با کسی که ژل را از او می خرید، درمیان بگذارید تا به شما کمک کند که بیشتر درباره تفاوت های بین هر یک و اینکه کدام یک نتیجه ای که می خواهید را در اختیار شما خواهد گذاشت، در میان بگذارید.

به چه مقداری از ژل نیاز داریم؟
بسیاری از اوقات مراجعان می پرسند که برای رسیدن به حد دلخواهم، چند سرنگ نیاز دارم؟ با پزشک خود صحبت کنید تا به شما برای تصمیم گیری کمک کند. ژل زیاد می تواند باعث ایجاد ظاهری مصنوعی شود و منجر به ظاهری شبیه لب های اردک شود. همچنین میزان ژلی که مورد نیاز به ساختار طبیعی، اندازه و ظاهر لب های شما بستگی دارد. معمولا هرچه کمتر باشد، بیشتر مورد نیاز است. همیشه می توانید بازگردید و ژل بیشتری به لب هایتان اضافه کنید؛ اما اگر با مقدار زیادی شروع کردید، ممکن است مجبور شوید آنرا حل کنید (اگر هیالورونیک اسید باشد). در غیر این صورت، باید صبر کنید تا این محصول از بین برود که بسته به نوع آن، می تواند از چند ماه تا حتی یک سال طول بکشد.

مطالب مشابه

?>