• پنج شنبه , ۳ تیر ۱۴۰۰

اندرمولوژی

امروزه اندرمولوژی به‌عنوان یک استاندارد طلایی و یک روش سالم و مؤثر برای درمان سلولیت، چربی های موضعی و چین و چروک پوست شناخته شده است. یک پدیده کاملاً طبیعی، بدون ضرر و غیر تهاجمی که نتایج عالی و قابل توجه و ماندگاری را به بار آورده است. وقتی سلول‌های چربی نمی‌سوزند، سلول ها، چربی مقاوم به ورزش و رژیم را ذخیره می‌کندو سطح پوست، به شکل  پوست پرتقال نمایان می‌شود. درواقع سیستم رولینگ که با مکش ترکیب شده است درمان سلولیت را سبب می‌شود. این تحریک مکانیکی تکرار شونده متابولیسم سلول های چربی را مجدداً فعال می‌سازد، تجمع سلول‌عای چربی شکسته می‌شود و در نتیجه سلول‌های چربی حذف می‌شوند و بدن فرم بهتری پیدا می‌کند. بافت سلولیت صاف‌تر می‌شود و ناهمواری‌های پوســت به میزان قابل تو جهی کمتر می‌گردد و تبادلات مایعات لنف افزایش می‌یابد. اندرمولوژی به کمک سیستم LPG برای مدت حدودا ۲۰ سال است که در دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد و روزانه ده ها هزار نفر از مردم در کل دنیا از منافع این شیوه پیشرفته بهره‌مند می‌گردند. این دستگاه هوشمند با قابلیت تنظیم و تطبیق با هر نوع بافتی بوده و در قسمت‌های مختلف بدن با دو مکانیسم لیفت ماساژ و لیپو ماساژ نتایج فوق العاده ای به بار آورده است.رمولوژی یکی از جدیدترین تکنیک های موجود جهت درمان سلولیت و کاهش سایز محسوب می شود .این سیستم با افزایش جریان خون زیرپوستی، افزایش تخلیه لنفاوی و حرکت دادن چربی زیر پوست باعث سیال شدن چربی ها شده و سوخت و ساز را در موضع افزایش می دهد. در صورت نیاز به مصرف چربی ها ( با کنترل تغذیه و تحرک مناسب)، بدن از این چربی های تحریک شده استفاده نموده و منجر به لاغری موضعی می گردد. این سیستم به صورت کنترل شده روی بافت های عمقی پوست اثر گذاشته، با تقویت بافت همبند و سفت شدن پوست، باعث رفع سلولیت ( ناهمواری های پرتقالی شکل پوست ) و صاف شدن سطح خارجی پوست می شود و نمای ظاهری پوست را ترمیم می کند. روند درمان بسیار دلپذیر و خوشایند است و هیچ عارضه ای به دنبال ندارد.

 این سیستم شامل یک پمب وکیوم است که به یک کنترولی دیجیتال سپرده شده است.مکانیسم عملی این سیستم ها به نحوه اعمال وکیوم بستگی دارد.این نرم افزار میزان وشکل موج وکیوم را طوری تنظیم می نماید که اعمال ان در موضع موجب افزایش جریان خون مویرگی،درناژ لنفی،افزایش متابولیسم،کوچک شدن سایز سلولهای چربی،تحریک فیبرها و افزایش خاصیت الاستیتی بافت همبند می گردد.مکانیسم های اثر اندرمولوژی:

۱.برقراری مجدد جریان خون و لنف در بافت هایی که دچار سلولیت شده اند.

۲.افزایش درناژ لنف وخون ودرنتیجه از بین بردن مواد زائد تجمع یافته وبه همین ترتیب بهبود متابولیسم وتبادل سلولی درسلولهای درم از جمله فیبروبلاستها

۳.تحریک فیبرو بلاستها جهت تولید کلاژن و الاستین

۴.فعالسازی فرایند لیپولیز(تجزیه چربی) درسلولهای لیپو دیستروفیک

مکانیسم های مذکور با شکستن سیکل های معیوب سبب رفع تورم ،فیبروزو در نتیجه بهبود نمای پرتقالی در ظاهر پوست و حذف حفرات سلولیت در هیپودرم می گردند.

?>