• پنج شنبه , ۳ تیر ۱۴۰۰
کاربردهای مزوتراپی

کاربردهای مزوتراپی

 کاربردهای مزوتراپی : مزوتراپی در درمان لک های صورت ؛چین و چروک ها؛و افتادگی پوست صورت saggingقابل استفاده است.

۱.رفع چاقی موضعی

مزوتراپی باعث تخلیه سلول های چربی می شود که از این خاصیت در بر طرف کردن چاقی های موضعی در نواحی شکم و بازوها و پشت پاها و دست ها استفاده می شود.همچنین داروهایی که استفاده می شود باعث سفت شدن پوست های افتاده؛شده و باعث میشود پوست حالت جوانتری داشته باشد.

سلولیتcellulitis:عارضه ای است که در اکثر خانم های بالای ۲۰ سال (حتی چنانچه چاق نباشند و دارای وزن طبیعی هم باشند) قابل مشاهده است.علت آن کم بودن جریان خون و ضعف در بافت همبندی واحتقان لنفاتیکی است که در نواحی خاصی مثل ران ها رخ می دهد و به پوست یک شکل پوسته پرتقالی(ناصاف )  می دهد.مزوتراپی با اصلاح جریان خون این نواحی و برطرف کردن چربی های اضافی باعث صاف شدن پوست این نواحی می گردد.

۲.جوانسازی صورت و گردن 

پیر شدن؛افتادگی پوست و چین و چروک پوستی به دلیل تجمع چربی و از دست دادن خاصیت کشسانی پوست و رادیکال های آزاد درون پوست حاصل می شود.مزوتراپی قادر است تمام این عوامل را بحالت عادی برگردانده و پوست را جوانسازی نماید.

در حالاتیکه در زیر پلک های پایینی چربی تجمع یافته باشد(پف زیر چشم) با ۳-۴ جلسه می توان آن را تا حد زیادی برطرف نمود.

۳.رشد مجدد موها و درمان طاسی

علت طاسی سر ؛که در خانم ها و آقایان نسبتا شایع است مسائل ژنتیک و هورمونی بعلاوه ضعف گردش خون در ناحیه پوست سر و عدم تعادل مواد غذایی می باشد.مزوتراپی سر با اصلاح این فرآیند می تواند باعث رشد مجدد موها و جلوگیری از ریزش بیشتر موها گردد.

۴.تسکی درد 

مزوتراپی در دردهای مربوط به آرتریت ؛دردهای ماهیچه ای و اسکلتی و مانند آن نیز استفاده می شود.

مطالب مشابه

?>