• چهارشنبه , ۷ آبان ۱۳۹۹
هیدرودرمی چیست؟

هیدرودرمی چیست؟

هیدرودرمی چیست؟در واقع آبرسانی- پاکسازی است که برای برطرف کردن خشکی پوست به کاربرده می شود.

برخی به طورذاتی پوست خشک دارند و لزوما استفاده ازکرمها و ماسک های آبرسان تاثیر زیادی ندارد، بنابراین “هیدرودرمی” به آنان توصیه می شود. صرفنظر از علل آن، پوست خشک را بایدهیدراته کرد یعنی باید سلول های ان را ازخشکی درآورد و این کار بوسیله این دستگاه انجام می شود.

هیدرودرمی

خشکی در ناحیه صورت، گردن، دست و سایر قسمتها می تواند هیدراته و آبرسانی شود.

دستگاه هیدرودرم چه می کند؟

دستگاه هیدرودرم یا دستگاه هیدرودرمی، دستگاهی است که می تواند با یونیزاسیون ژل مخصوص آبرسانی صورت و دورچشم و نفوذ آن به لایه های زیرین پوست (در اصطلاح به ان یونتوفرزیس گفته می شود) موجب ابرسانس اصولی و علمی سلولهای پوست بشود.

دستگاه-هیدرودرم

چه شرایطی لازم است تا یونتوفرزیس (نفوذ مواد آبرسان یونیزه به لایه های پوست) اتفاق بیفتد؟

-دستگاه هیدرودرم: کیفیت دستگاه یعنی دستگاهی که بتواند “جریان ثابت گالوانیک”تولید کند و باعث التهاب پوست نگردد. همچنین دستگاه باکیفیت، دستگاهی است که جرقه های مرئی و نامرئی روی پوست ایجاد نکند.

-تنظیم دقیق: اپراتور دستگاه هیدرودرم آموزش دقیق دیده باشد و از نکات حرفه ای تنظیم هیدرودرم صورت و دورچشم کاملا آگاهی داشته باشد. -ژل مخصوص دستگاه هیدرودرم: ژلهای خنثی (سونوگرفی، اولتراسوند،لابریکانت و امثال آن) فاقد حداقل ویژگی ژل ابرسانی یعنی “بارالکتریکی” هستند. اصولا ژلی که نتواند یونیزه بشود، بهیچوجه نباید برای دستگاه هیدرودرم و روی پوست استفاده شود. -زمانبندی صحیح در اجرا تحریک نفوذپذیری غشاء سلولهای پوست و هدایت موادآبرسان ویتامینه با دستگاه، حتما نیاز به آموزش و رعایت زمانبندی در خصوص تایم تماس گوی های صورت و دورچشم با پوست دارد.

مطالب مشابه

?>