• جمعه , ۳ بهمن ۱۳۹۹
لیفت با نخ

لیفت با نخ

لیفت با نخ:اصولا جهت کند کردن روند پیری از دو روش کلی می توان استفاده کرد اول استفاده از دستگاه های کلینیکی و دوم استفاده از تکنیکهای تزریقی مواد موثر در پوست (مانند جای گذاری نخ قابل جذب در پوست و ژل و بوتاکس)

تکنیک های جدیدی مثل جای گذاری نخ قابل جذب یا همان لیفت با نخ تا چه حد موثرند؟
در تکنیک لیفت با نخ از دو نوع نخ می توان استفاده کرد:
۱ – نخ های ساده و سفت کننده
۲- نخ های خاردار

نخهای سفت کننده ضد چروک که مثال آن نخ پی دی او است و دیگری نخ خاردار یا مخروط دار که علاوه بر خاصیت قبلی ایجاد کشش پوستی می کند و با کشیدن پوست ایجاد لیفت صورت و ابرو و غبعب می کند. این روش سریعترین روش ها بدون جراحی جهت رفع افتادگی پوست است و اغلب پنج تا ده سال افراد با این روش جوانتر می شوند. البته این روش صرفا در کلینیکهای تخصصی پوست باید انجام گردد و مهارت پزشک در استفاده از تعداد نخ مناسب و برنامه تکرار دوره ای در ماندگاری این روش بسیار مهم است. یکی از بی عارضه ترین و کم تهاجمی ترین روشهاست.

لیفت و یا همان کشش صورت با این نخها در دو مرحله انجام می گیرد مرحله اول بلافاصله پس از کارگذاشتن نخ با بی حسی موضعی اتفاق می افتد که محبوب بسیاری از مراجعین زیبایی است و مرحله دوم حدود یک سال بعد از نخ گذاری اتفاق می افتد که ناشی از ایجاد فیبر و کلاژن اطراف نخها می باشد که البته نخها جذب می شوند و این طنابهای طبیعی تا چند سال باقی می ماند . البته این نخ گذاری با تکرار هر سه تا شش ماه به اوج اثر می رسند و استفاده یکباره در پوستهای شل کافی نیست.

لیفت با نخ

لیفت صورت به دسته های زیر تقسم بندی می شود:
لیفت کلاسیک
لیفت دوبل
لیفت VIP
لیفت سوپر VIP

مطالب مشابه

?>