• پنج شنبه , ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
لیفت افتادگی گوشه لب

لیفت افتادگی گوشه لب

لیفت افتادگی گوشه لب: لب نقش مهمی در گفتار و ارتباطات ما دارد و غالباً با آرایش اغوا کننده‌تر و زیباتر نیز می‌شود.

جراحی زیبایی لیفت لب برای بالا کشیدن لب ها

لب‌ها جزء منحصر به فردی از صورت‌ هستند که به شدت جلب توجه می‌کنند. در مناسبات اجتماعی نگاه‌های ما ناخودآگاه مدت زیادی معطوف لبان سخنران و مخاطبمان می‌شود. لب نقش مهمی در گفتار و ارتباطات ما دارد و غالباً با آرایش اغوا کننده‌تر و زیباتر نیز می‌شود.

بخشی از لب بالا که بین بینی و حاشیه لب قرار دارد و به ورمیلیون یا قیطان لب موسوم است، به مرور زمان صاف‌تر و بلندتر می‌شود و حالتی پیر و خسته به چهره می‌دهد. نشانه‌هایی مانند بلندتر شدن لب بالا، پایین آمدن گوشه‌های لب، پوشیده شدن دندان‌های بالا با لب بالا یا ایجاد چین و چروک‌های دور لب یا همان خطوط سیگار نیز علائم ناخوشایندی است که حکایت از بالا رفتن سن دارد. جراحی لیفت لب عملی ساده است که لب‌ها را جوان‌تر و جذاب‌تر می‌کند.

لب‌ها نیز مانند دیگر اعضاء صورت با بالا رفتن سن تحلیل می‌روند و کهولت سن با این افتادگی‌ها بیشتر نمایان می‌شود. چون خاصیت کشسانی و مقاومت پوست کمتر می‌شود، فاصله بین پایه بینی و لب بالا به مرور بیشتر می‌شود. مهم نیست این موارد نشانه‌های بالا رفتن سن باشد یا این که لب‌هایتان از همان بدو تولد باریک و نامتناسب بوده است یا حتی لب‌ها حالتی عصبانی یا ناراحت دارد و چهره‌تان را غمگین و پیرتر نشان می‌دهد، تمامی این مشکلات را می‌توان با انجام عمل لیفت لب حل کرد تا جوانی، شادابی و جذابیت مسحور کننده به چهره‌تان برگردد.

از مزایای جراحی لیفت لب می‌توان به موراد زیر اشاره کرد:

جوان‌تر کردن لب‌ها و پایین صورت
جذاب‌تر کردن لبخند
متناسب شدن صورت
بزرگ و برجسته شدن لب‌ها
اصلاح لب‌هایی که در اثر تزریق‌های نامناسب قبلی کلفت یا غیرطبیعی شده است.
واضح‌تر کردن ستون‌های فیلتروم و کمان کوپید
متناسب کردن لب‌ها و همگون‌سازی اطراف دهان
نتایج جراحی لب ماندگارتر و بهتر از تزریق ژل در لب است.
عمل جراحی لیفت لب در شرایط زیر توصیه می‌شود:

فردی که از بروز نشانه‌های آشکار اطراف دهان ناراحت است.
باریک و نازک بودن لب بالا
مشخص نبودن دندان‌های بالا هنگام باز کردن دهان
چنانچه افزایش طول بخشی از پوستی لب بالا عدم تعادل مشخصی را در نسبت طبیعی بین پوست لب بالا و ورمیلیون (بخش قرمز لب) ایجاد کند، با لیفت لب می‌توان جوانی و زیبایی را به صورت برگرداند.
هر فردی که تمایل به زیباتر کردن و جوانسازی لب بالا داشته باشد.
در این بین جراحی لیفت لب برای برخی بیماران مناسب نیست:

آقایان: در نظر داشته باشید که نتیجه این عمل لب‌هایی زنانه است که تناسبی با جدیت مردانه ندارد.
بانوانی که خط لبخندشان بسیار بالا است؛ یعنی این که وقتی می‌خندند، مقدار زیادی از لثه‌های بالای دندان‌های قدامی فوقانی مشخص می‌شود و اصطلاحاً لبخندشان لثه‌ای است.
اگر بانوانی که گوشه‌های دهانشان پایین افتاده است، عمل لیفت لب انجام دهند، احتمالاً با چهره‌ای ناراحت روبرو خواهند شد که دلیل آن پایین بودن گوشه‌های دهان است. در بعضی موارد لیفت لب در کنار لیپوفیلینگ بخش میانی صورت (لیفت صورت بدون اسکار) انجام می‌شود تا نتیجه دلخواه به دست آید.

مطالب مشابه

?>