• جمعه , ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
لیزر موهای زائد صورت و بدن

لیزر موهای زائد صورت و بدن

لیزر موهای زائد صورت و بدن:استفاده از لیزر موهای زائد صورت و بدن به طور دایمی شما را از شر موهای زائد بدنتان راحت میکند و تقریبا برای همه افراد با رعایت نکاتی قابل انجام است.

مزایای لیزر موهای زائد:

لیزر برای از بین بردن موی های زائد صورت، پا، دست، زیر بغل، شرمگاه و نواحی دیگر مناسب است.

لیزرالکس برای از بین بردن موهای ضخیم و تیره مناسب است و در عین حال به پوست مجاور آسیبی وارد نمی کنند.

لیزر دایود برای افراد با پوست سبزه و تیره و موهای نازک و کرکی انتخاب مناسبتری است

 • سرعت: لیزر موهای زائد یک روش زمانبر نیست. هر پالس لیزر در عرض کسری از ثانیه به طور همزمان چندین موی زائد را حذف می کند.
 • نتایج: نود درصد از بیماران به طور میانگین در عرض سه تا پنج جلسه موهای زائد خود را از دست می دهند گرچه بسته به نواحی مختلف تعداد جلسات متفاوت میباشد.
 • این متد یک روش پزشکی بوده که برای انجام نیاز به آمادگی دارد. از یک ماه قبل از انجام لیزر موهای زائد موها نباید از ریشه کنده شوند و تراشیدن موها باید سطحی باشد. بنابراین، در صورتی که قصد دارید لیزر حذف موهای زائد بدن را انجام دهید، باید یک ماه قبل از آن از اپیلاسیون، موچین یا الکترولیز استفاده نکنید.(به دلیل انکه اشعه لیزر روی فولیکول مو اثر گذاشته و ریشه را از بین میبرد ) انداره موها در روز انجام لیزر باید بین ۱ تا ۳ میلیمتر باشد دلیل این امر این است که(با توجه به اینکه انرژی لیزر از طریق ساقه به ریشه منتقل میشود و در نتیجه اندازه مو نباید انقدر بلند بوده که انرژی لیرز صرف کز دادن مو شود و نه کاملا کوتاه شده باشد). همچنین باید شش هفته قبل و بعد از لیزرموهای زائد از افتاب گرفتن خودداری کنید. قرارگیری در معرض نور خورشید باعث می شود که بیشتر انرژی لیزر جذب پوست شده و اثربخشی برای از بین بردن مو کمتر شود .همچنین اگر باردار هستید، حتماً این مسئله را به پزشک بگوئید.
 • اکثر افراد هنگام درمان احساس درد داشته که درخواست به بی حس کننده موضعی میکنند ، هر چند می توان از این بی حس کننده ها برای بیماران استفاده کرد اما باعث میشود اثر لیزر کمتر شود که پیشنهاد نمیشودبا توجه به اینکه کلینیک رز مجهز به دستگاه های پیشرفته با سیستم خنک کننده قوی بوده درد و سوزشی حتی بدون بی حسی احساس نمیشود
 • مراقبت های پس از انجام لیزر

  در کلینیک زیبایی رز هر آنچه برای مراقبت‌های پس از انجام لیزر نیاز است مانند کرم هایی برای از بین بردن التهاب موقت بعد از لیزر در اختیار بیمار قرار داده می‌شود

  در اغلب حالات قرمزی حاصل از لیزر موهای زائد بدن و صورت بیش از چند ساعت پایداری ندارد و استفاده از پماد اکسید زینک یا کرم های ترمیم کننده ی بعد از لیزر برای رفع این مشکل کفایت میکند . محافظت ناحیه ی تحت درمان از اشعه ی خورشید نیز حائز اهمیت است که به همین علت از فرآورده های ضدآفتاب با بالا استفاده می گردد.

  مکانیزم انجام لیزر

  در این روش پرتوهای نور به فولیکول های مو تابیده می شود. پیگمنت داخل فولیکول نور را جذب می کند. این موضوع باعث از بین رفتن همیشگی موی زائد می شود

 • فاصله بین جلسات

  چهار تا شش هفته بوده و رعایت این فواصل الزامی میباشد این فاصله به دلیل ان است که مو در دوره های مختلفی از فاز رشد قرار داشته و اثر لیزر برای از بین بردن مو فقط در فاز رشد مو میباشد جلسات درمانی تا زمان حذف کامل موهای زائد انجام می گیرد.

 • انواع لیزر کلینیک زیبایی رز

  دستگاه‌های لیزر کلینیک زیبایی رزدستگاه لیزر دایود و لیزر الکساندرایت هستند که توسط سازمان غذا و داروی آمریکا برای حذف موهای زائد صورت و بدن تایید شده‌اند.

  لیزر دایود برای افرادی که پوست روشن و موهای تیره ای دارند بیشترین کارایی را دارد، زیرا نور این لیزرها به شکل قابل توجهی با رنگدانه های تیره در پوست مجاور جذب نمی شود

مطالب مشابه

?>