• جمعه , ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
جوان‌سازی دست‌ها با تزریق چربی

جوان‌سازی دست‌ها با تزریق چربی

جوان‌سازی دست‌ها با تزریق چربی:تزریق چربی یک انتخاب واضح برای مدت طولانی، جوان‌سازی زیبایی برای پشت دست‌ها است.

بدون هیچ گونه بخیه، هیچ بیهوشی عمومی و حداقل از کار افتادگی، تزریق چربی می‌تواند یک ظاهر تازه و لیفت شده‌ی طبیعی به دست‌ها بدهد.

با پیری، کاهش کلاژن در پوست باعث ایجاد چین و چروک، خطوط و شلی پوست می‌شود. با این حال، در زیر پوست، بافت چربی ساختاری در دست نیز ناپدید می‌شود، و کیسه‌های خالی پوستی را به جا می‌گذارد. نتیجه این کاهش چربی، زیاد شدن چین و چروک با توسعه گودی‌ها است. نتیجه خالص از دست دادن چربی در دست، ظاهر پیر، توخالی، بد قیافه و لاغر و ظاهر دست‌های استخوانی با پوست شل، چین و چروک‌ها، رگه‎های قابل مشاهده و تاندون‌های طنابی شکل است. تزریق چربی، این چربی از دست رفته را جایگزین می‌کند و ظاهر از دست رفته‌ی دست‌ها را بازمی‌گرداند. علاوه بر این، سلول‌های بنیادی که همراه با چربی هستند، به جوانسازی پوست اضافه کمک می‌کنند و باعث کاهش تجمع رنگ‌ها در پوست، پوست دارای رنگ غیر واضح و کدر می‌شوند و تولید دوباره کلاژن را تحریک می‌کنند.

این روش برای چه کسانی مناسب است؟
جوان‌سازی دست نیاز به حساسیت ظریف در متعادل‌سازی پشت دست، طرفهایی که به انگشت شست و انگشتان کوچک و همچنین بند انگشتان دست و خود انگشتان خم می‌شوند، دارد. بسیاری از بیماران ترجیح می‌دهند برای ارائه‌ی جامع‌ترین برنامه جوانسازی تحت فرآیند ترکیب شده تزریق چربی صورت و دست قرار گیرند. با این حال، به طور معمول، دست بسیاری از افراد به سرعت صورتشان پیر نمی‌شود و اکثر بیماران از تزریق چربی به دست‌های خود تنها پس از اواخر ۴۰ سالگی بهره‌مند می‌شوند.

فرآیند عمل
تزریق چربی یک روش نسبتا ساده و بدون درد است که تحت آرامش خفیف و بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. درمان شامل گرفتن رشته‌های میکرو چربی از ناحیه چربی اضافی مانند شکم، پهلوها یا داخل ران‌ها است. سپس قبل از انتقال آن به بخشی از بدن که فاقد حجم است، با استفاده از تجهیزات تخصصی تمیز و آماده می‌شود. رشته‌های میکرو در این حفره‌ها و تو رفتگی‌ها تزریق می‌شوند، و حجم از دست رفته را تشکیل می‎دهند. هر رشته‌ی میکرو چربی فردی به عنوان یک پیوند بافت ریز به طور کامل متحد شده و بخشی از بافت اطراف آن که واردش شده‌ است عمل می‌کند. نتیجه‌ی لیفت، افزایش ظاهر طبیعی و تازه، جاودان و طولانی مدت است، که کاملا طبیعی و متحد شده احساس می‌شود و حرکت می‌کند.

مطالب مشابه

?>