• سه شنبه , ۱۱ آذر ۱۳۹۹
جوانسازی پشت دست با فیلر

جوانسازی پشت دست با فیلر

جوانسازی پشت دست با فیلر: با بالا رفتن سن ظاهر دست‌ها هم تغییر می‌کند. با تزریق ژل به دست‌ها می‌توان به آن‌ها حجم داده و جوان‌ترشان کرد

فیلرهای مخصوص تزریق در دست
رادیس
رادیس که توسط شرکت Merz Pharmaceuticals تولید می‌شود اولین فیلری است که توسط FDA جهت تزریق به دست‌ها مورد تایید قرار گرفت، از این فیلر به طور عمده جهت باز گرداندن حجم دست‌ها استفاده می‌شود. رادیس از کلسیم هیدروکسی آپاتیت ساخته شده، ماده‌ای که در استخوان‌ها و دندان‌ها یافت می‌شود. رادیس به دلیل رنگ و کدی که دارد موجب پنهان‌سازی رگ‌ها و تاندون‌ها می‌گردد. طبق تحقیقی که در مجله جراحی زیبایی پوست منتشر شده معمولاً مدت ماندگاری رادیس ۶ ماه می‌باشد. افراد بسیاری از تزریق این فیلر نتایج خوبی کسب کرده‌اند، بر اساس گزارش‌ها ۸۸ درصد پزشکان و ۷۶ درصد بیماران از نتایج حاصله از تزریق رادیس رضایت کامل داشته‌اند.

رستیلن لیفت
فیلر رستیلن تاریخچه پرباری به عنوان فیلر صورت دارد اما اخیراً توسط FDA جهت تزریق به پشت دست‌ها هم مورد تایید قرار گرفته است. FDA پس از آزمایش این فیلر در ماه مه ۲۰۱۸ آن را جهت حجم دادن و جوان‌سازی دست‌ها نیز تایید کرده و آن را فیلری موثر و بی‌خطر برای این درمان معرفی کرد. با این درمان جدید می‌توان ۶۵% خانم‌های بالای ۳۵ سالی که فکر می‌کنند دستان‌شان پیر شده‌اند را تحت درمان قرار داد.
این فیلر حاوی اسید هیالورونیک است، اعتقاد بر این است که این ماده موجب ضخیم‌تر شدن پوست و افزایش قابلیت ارتجاعی پوست می‌شود، در نتیجه حجم از دست رفته پوست باز می‌گردد. تاثیر تزریق ژل رستیلن لیفت تا ۶ ماه ماندگاری دارد.

مطالب مشابه

?>