• یکشنبه , ۵ بهمن ۱۳۹۹
ترد لیفت چیست؟

ترد لیفت چیست؟

 ترد لیفت چیست؟استفاده از روش مفید ترد لیفت یا لیفت با نخ نامرئی از چین و چروک پیشگیری کرده و برای مدت طولانی فرد را خوش چهره، جوان و امیدوار نگه می‌دارد.

همواره با بالا رفتن سن، پوست آدمی دچار تغییراتی شده و چهره با چین و چروک همراه می شود. استفاده از روش مفید ترد لیفت یا لیفت با نخ نامرئی از این امر پیشگیری کرده و برای مدت طولانی فرد را خوش چهره، جوان و امیدوار نگه می‌دارد.

لیفت نخی برای چه افرادی مناسب است؟
متخصص زیبایی موظف است بهترین روش را برای مراجعه کننده خود به کارگیرد، لیفت نخی قادر است یک لیفت مناسب برای آن گروه از افرادی که بنا به دلایل زیاد تمایلی به انجام عمل جراحی به سبک کلاسیک ندارند، فراهم سازد.

از این روش جهت کاهش چین و چروک صورت و بدن، کاهش قابل توجه خط خنده و ماریونیت، کاهش saggingهای فک، لیفت ابرو و گردن و حتی امروزه جهت لیفت واژن و بازوها هم استفاده می‌شود.

در این روش از ایجاد اسکار جراحی، بیهوشی و اطاق عمل، استراحت طولانی مدت و عفونت شدید خبری نیست، نخ‌ها بعد از قرار گرفتن در داخل پوست باعث افزایش جریان خون سازی شده و در بدن ایجاد کلاژن سازی و لیفت می‌کند که این امر منجر به کاهش چین و چروک می‌شود.

روشن شدن و لیفت صورت و بدن می‌شود،در این متد، از طریق برش‌های کوچک، نخ‌های خاردار برای لیفت و بالا کشیدن پوست صورت و ابرو استفاده می‌شود.

بهترین سن برای انجام لیفت با نخ ؟
بهترین سن جهت انجام لیفت با نخ در زنان و مردان سن ۲۸ تا ۶۵ سالگی است، و ۵۰ درصد از نتیجه نهایی همان روز عمل قابل مشاهده است و طی ۳ تا ۶ ماه این فرایند تکمیل می‌شود که بین ۱.۵ تا ۲ سال نیز ماندگار خواهد بود.

مطالب مشابه

?>