• پنج شنبه , ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
تاتو کف سر

تاتو کف سر

تاتو کف سر : یکی از کاربردهای میکروپیگمنتیشن, کار بر روی قسمت های خالی سر خانم ها و آقایان می باشد.

آقایانی که بر اثر کاشت مو خط خالی در بین موهای سرشان دارند و یا کسانی که به مرور زمان موهایشان در قسمت های کف سر و شقیقه ها کم پشت می شود و یا جای شکستگی و بخیه دارند را می توان از طریق روش میکروپیگمنتیشن اصلاح کرد در مورد خانم ها در قسمت هایی از سر که فرق مو خالی شده است و یا در شقیقه ها که موها کم پشت شده اند می توان از این تکنیک کمک گرفت و این قسمت های خالی را پوشاند.

تکنیک کار بر روی سر آقایان و خانم ها متفاوت می باشد؛ در مبحث کار بر روی موی سر بحث طبیعی بودن بسیار حائز اهمیت است زیرا در غیر این صورت یک پررنگی بد بر روی سر باقی می ماند. از لحاظ ماندگاری ها باید گفته شود ماندگاری رنگ ها بر روی موی سر بسیار خوب و بالا است و می توان گفت جزء ماندگارترین اجزاء بدن است و کار بر روی سر به صورت مرحله ای انجام می شود یعنی در هر مرحله در صورت نیاز کار تکمیل می شود و ممکن است برخی افراد تنها نیاز به یک مرحله و برخی دیگر نیاز به مراحل بیشتر داشته باشند و در نهایت در هر مرحله می توان هر تغییری که مدنظر افراد باشد را انجام داد.

کار بر روی قسمت های خالی سر باید با دقت و ظرافت اجرا شود و تکنیک های اجرای کار نیز با توجه به محل اجرای پیگمنت (کف سر، شقیقه ها و …) انتخاب می شود تا کسانی که این کار را انتخاب می کنند بتوانند نهایت رضایت را داشته باشند.

مطالب مشابه

?>