• پنجشنبه , 30 می 2019
برنامه‌ای ساده برای کاهش وزن مردان

برنامه‌ای ساده برای کاهش وزن مردان

برنامه‌ای ساده برای کاهش وزن مردان :طبق بررسی مرکز پیشگیری و کنترل بیماری در سال ۲۰۰۹ در حدود ۳۷.۵ میلیون مرد چاق در آمریکا وجود داشته است. اگر شما اضافه وزن دارید یا چاق هستید، خودتان را در معرض خطر بیماری‌های متعددی مانند دیابت و بیماری‌های قلبی قرار داده‌اید.

قدم اول:

در هفته بیشتر از ۲۵۰ دقیقه با شدت متوسط ورزش کاردیو انجام دهید. طبق یکی از نشست‌های کالج پزشکی ورزشی آمریکا، این هدف، بطور بالینی کاهش وزن قابل توجهی را نشان داده است. اگر شما بتوانید فقط ۱۵۰ تا ۲۵۰ دقیقه در هفته ورزش کنید، ممکن است شاهد کاهش وزن متوسطی باشید.

قدم دوم:

موسسه‌ی mayo clinic توصیه می‌کند که تمرینات استقامتی مانند تمرین با وزنه، پیلاتس و یوگا را دوبار در هفته انجام دهید. تمرینات استقامتی، نتایج کاهش وزن قابل توجهی ندارند، اما برای سلامتی کلی شما ضروری هستند. Mayo clinic خاطر نشان می‌کند که اگر توده‌ی عضلانی بیشتری داشته باشید، حتی در حالت استراحت هم کالری بیشتری خواهید سوزاند.

قدم سوم:

مصرف کالری‌تان را کاهش دهید. برای کاهش وزن، ضروری است که بیشتر از مقداری که کالری مصرف می‌کنید، کالری بسوزانید. به گفته کالج پزشکی ورزشی آمریکا، ترکیب رژیم غذایی با ورزش، برای کاهش وزن موثرتر از فقط ورزش است. مردان بطور طبیعی باید حدود ۲۵۰۰ کالری در روز مصرف کنند تا وزنشان ثابت بماند. اما می‌توانند کالری شان را بین ۱۸۰۰ تا ۲۰۰۰ کالری در روز کاهش دهند.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را ثبت کنید

?>
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: