• جمعه , ۳ بهمن ۱۳۹۹
اصلاح فرورفتگی بینی بدون عمل جراحی

اصلاح فرورفتگی بینی بدون عمل جراحی

اصلاح فرورفتگی بینی بدون عمل جراحی:عمل زیبایی بینی با تزریق ژل یک روش درمانی ساده است که برای صاف کردن یا بالا بردن نوک بینی، رفع قوز بینی، یا اصلاح انحراف بینی بدون نیاز به عمل جراحی استفاده می شود

و برای این کار می توان از تزریق ژل های مصنوعی برای اصلاح ظاهر نامطلوب بینی استفاده کرد. زیبایی بینی بدون عمل جراحی با تزریق ژل همچنین می توان برای گرد کردن سر بینی در صورت نیاز بهره گرفت.جراح بینی در بررسی‌های قبل از عمل و معاینات حین درمان، وضعیت بینی را مشخص کرده و بر اساس معیار زیبایی بینی، فرایند تزریق ژل به بینی را طراحی می‌کند.

رینوپلاستی(عمل زیبایی بینی بدون جراحی)  با تزریق یک روش درمانی بی خطر و غیر تهاجمی است که می تواند به عنوان جایگزینی برای عمل جراحی رینوپلاستی (جراحی زیبایی بینی) سنتی مورد استفاده قرار گیرد. این موضوع در حالی است که عمل جراحی بینی سنتی با عمل جراحی بینی با لیزر انجام می شود و یک روش درمانی تهاجمی و پر خطر برای کوچک کردن بینی می باشد. بسیاری از بیماران درباره انجام این نوع از جراحی نگران هستند و علت این نگرانی به خاطر عوارضی مثل خشکی بینی بعد از عمل و خطرات بالقوه ناشی از درمان است. کوچک کردن بینی بدون جراحی و با تزریق عوارض جراحی بینی سنتی را به همراه ندارد.
متخصصان ما از تکنیک های بسیار تخصصی و سفارشی شامل استفاده از تزریق ژل برای بازیابی و بهبود مشکلات ظاهری بینی بدون جراحی ترمیمی بینی استفاده می کنند. این روش ها شامل تزریق ژل های ماندگار برای دستیابی به یک ظاهر زیبا و نتایج بلند مدت در ارتباط با اصلاح ظاهر بینی بیمار است. به دنبال انجام یک مشاوره جامع در کلینیک دکتر مهدوی نیا درباره زیبایی ظاهری بینی و مشکلات مربوط به عدم تناسب آن، متخصصان ما به شما پیشنهاد می دهند از روش زیبایی بینی بدون جراحی با تزریق ژل به عنوان یک روش مناسب برای دستیابی به نتایج بهینه و بهبود زیبایی بینی بدون جراحی در صورت خود استفاده کنید. بدین ترتیب بیمار می تواند از عوارض خطرناک جراحی و در برخی موارد نتایج نامناسب جراحی مصون بماند.

مطالب مشابه

?>