• جمعه , ۳ بهمن ۱۳۹۹
اصلاح خط خنده

اصلاح خط خنده

اصلاح خط خنده :روش هایی که می تواند باعث رفع چین وچروک ها و رفع خط اخم و خط خنده شود تزریق چربی و سایر پرکننده ها ،تزریق بوتاکس ،درمابریشن ،میکرودرم وکشیدن پوست است. بعضی از افراد درمان لیزر و جوان سازی شیمیایی پوست را برای درمان پوست خود انتخاب می کنند.

علت چین و چروک و خطوط صورت

چین و چروک های موجود در پیشانی حتما نشانه بالا رفتن سن نمی باشد. با گذشت سال ،پوست شما خشک تر ،نازک تر وکشش آن کمتر میشود. زمانیکه پوست شما دچار چین وچروک شد دیگر نمی تواند به حالت اول خود باز گردد.ونتیجه حالت هایی که به چهره خود می دهید ایجاد چین وچروک و خطوط روی پیشانی وقسمت های دیگر صورت می باشد. علت و عواملی چون ژنتیک ،اشعه uv ،وسیگار کشیدن می تواند باعث بروز خطوط روی پیشانی شما شود.

روشهای درمان خط و خطوط خنده و اخم و پیشانی

خط خنده و چروک های کنار لب براثر خنده بوجود آمده است واین خطوط با بالارفتن سن وکاهش کلوژن موجود در پوست در بافت های عمیق تر پوست یعنی بالاتراز والستیک Valastyk ایجادمی شود وباعث می شود شما پیرتر به نظر برسید. در مواردی که این خطوط ظریف هستند و یا پوست های خشک که باعث ایجاد این خطوط هستند می تواند بوسیله دستگاه لایه بردار و دستگاه رطوبت ساز به درمان خط خنده و سایر خطوط پرداخت. چین وچروک های ملایم هم می تواند توسط انواع مختلفی ازلیزرمانند کلاژن سازی پوست که برای پرکردن پوست استفاده می شود،درمان شود.

مواد پرکننده در بافت های سخت بدن برا ی افرادی که عیب ها و فرورفتگی های پوستی دارند هیچگونه خطری ندارد.اگر این چین چروک ها روی پوست عمیق باشد مواد پرکننده ویا چربی برای آن مفید است. تزریق به آموزش های خاص در جلسه اول ملاقات با پزشک نیاز دارد. پزشک ماهیچه های صورت شما و حرکات آن را معاینه میکند وهمچنین به انتظاراتی که شما بعداز تزریق بوتاکس و از بین بردن خط خنده و درمان خط اخم از دکتر خود دارید.زمانیکه که شما نگاه های متعجبانه دارید ویا میخواهید همیشه حالت طبیعی چهره خودرا داشته باشید شما نیاز به درمان های خاص دارید. بوتاکس هرگز نباید برای همه افراد در یک شکل واندازه باشد وبرای افراد مختلف متفاوت می باشد.

درمان با تزریق اگزومین ، ژل و بوتاکس

اگزومین XEOMIN داروی تنظیم اعصاب است که برای آرامش ماهیچه ها صورت استفاده می شود.انقباض ماهیچه ها باعث ایجاد چروک روی پوست می شود که علت این چروک ها حالت هایی است که شما هنگام عصبانیت و یا تعجب به چهره خود می دهید مثلا ابروهای خود رابه هم نزدیک می کنید .بوسیله داروی اعصاب اگزومینXEOMIN که برای آرامش ماهیچه ها به کارمی رود وباعث جلوگیری از حالت دادن به چهره می شود ماهیچه ها راحت می شوند و شما نمی توانید هیچ حالتی به چهره خود بدهید و اثر بوتاکس چندین ماه باقی خواهد ماند .

تزریق بوتاکس واگزومین نئوروتاکسین neurotoxin  روی قسمت های از پوست که داری خطوط وچین وچروک است انجام میشود تا خط  لبخند و اخم که براثر اخم کردن ویاخنده بوجود آمده است را از بین ببرد.نتایج این درمان ها بسیار تعجب انگیز می باشد.دای اسپرتDysport هم براساس تقاضا در دسترس افراد میباشد. بوتاکس واگزومین نئروتاکسین برای درمان میگرن وجلوگیری ازابتلابه میگرن موثراست.

با تزریق بوتاکس ماهیچه های صورت بی حرکت می شود و از انقباض ماهیچه های صورت جلوگیری می کند و این تزریق فقط درماهیچه هایی که خطوط ایجادشده انجام میشود. خط اخم بین ابروها ،خطوط زیرچشم وخطوط روی پیشانی بوسیله تزریق ژل و بوتاکس کاملا ازبین میروند. تزریق ژل و بوتاکس خط اخم و خنده یک هنر است. واینکه یک چهره تاچه مقدار به این مواد نیازدارد یک استراتژی خاص دارد که تزریق آن به اندازه باشد نه کمترونه بیشتر. وقتی شما می خندید،اخم می کنید ،هاج و واج نگاه می کنید ماهیچه های صورت شما منقبض می شود .

با گذشت زمان ،این انقباضات بر روی پوست شما چین و چروک عمیقی وخطوطی به جای می گذارند.مخصوصا اطراف چشم و دهان و بین ابروها وروی پیشانی این خطوط بیشتر است .این خطوط چهره شما را پیر،خسته ،غمگین وعصبانی به نظر می رساند.درمان زیبایی بوتاکس نه تنها می تواند از شدیدتر شدن این خطوط در طول حرکت طبیعی صورت جلوگیری کند بلکه می تواند نشانه های پیری را از روی چهره شما محوکند و شما راجوان تر از قبل نشان دهد. تزریق ژل و بوتاکس سریع ،قابل اطمینان و در از بین بردن و رفع خط خنده و اخم موثر می باشدخطوط و چین و چروک های صورت را حدود شش ماه یا بالاتر بدون هیچ جراحی و فاصله زمانی و با ناراحتی کم از بین می برد.

 بوسیله تزریق های کوچک پشت سرهم  ژل و بوتاکس چهره شما جوان تر به نظر می رسد و خطوط زیر چشم بین ابروها وخطوط افقی روی پیشانی شما وخطوط اطراف دهان و روی گردن را ازبین می برد. اگرچه تزریق ژل و بوتاکس نیاز به جراحی ندارد اما انتخاب یک متخصص باتجربه برای انجام این کار و از بین بردن خط اخم و خنده بسیار مهم می باشد. بیمار باید قبل از انجام  تزریق ژل و بوتاکس با دکترخود صحبت های لازم را انجام دهد تا دکتر از اینکه بیمار چه انتظاراتی دارد آگاهی پیدا کند و چگونه می تواند مشکل بیمار را حل کند تا بعداز بوتاکس به نتیجه دلخواه خود دست پیداکند و چهره اش جوان تر به نظر برسد.

بوتاکس ، از بخش هایی که برای صاف کردن چروک های صورت ساخته شده تشکیل شده است و توسط متخصصین تعلیم دیده مدیریت میشود . درمان ها ماهیچه های صورت را که باعث چین و چروک در صورت شده اند آرام میکند .  ژل و بوتاکس خطوط روی صورت را که شما راخسته تر و عصبانی تر نمایان میسازد را برطرف میکند و همچنین در از بین بردن خط خنده و  خط اخم موثر است. ژل و بوتاکس همچنین برای سردردهای میگرنی ،تعرق شدید و گرفتگی ماهیچه های گردن و چشم مفید میباشد. درمورد اینکه چگونه بوتاکس می تواند به ما کمک کند صحبت میکنیم .

نحوه تزریق ژل و بوتاکس

درمان ، معمولا درحدود ۱۰ دقیقه طول میکشد. ژل و بوتاکس بوسیله تزریق سوزن های کوچکی بر روی خطوطی که روی پوست ایجاد شده و باعث از بین بردن خط خنده و اخم میشود. ژل و بوتاکس باعث می شود که ماهیچه هاشروع به آرام شدن کند و چین وچروک ها و خطوط روی صورت را کاهش دهد .

برای از بین بردن خط خنده و اخم با ژل و بوتاکس احتیاج به بیهوشی ویا بی حسی موضعی نمی باشد وانجام این عمل کمترین درد را دارد وبسیار آسان است. متخصصین شما ،تزریقات کوچک ژل و بوتاکس به ماهیچه های شما رامدیریت می کنند و خطوط را ازبین می برند. رایج ترین قسمت هایی که احتیاج به تزریق ژل و بوتاکس دارند خطوط اخم بین ابروها ،خطوط پیشانی وخطوط زیر چشم می باشد.

بعد از درمان

هیچ فاصله زمان برای درمان نیازندارید وشما در همان روز بهبود پیدا می کنید و نتیجه درمان خود رامشاهده می کنید. پزشک شما مراقبت های ویژه بعداز تزریق ژل و بوتاکس را برای شما بازگو می کند.

روش تزریق ژل و بوتاکس برای رفع  خط خنده و اخم بسیار ساده است .درمانی که بدون نیاز به جراحی می تواند چین وچروک ها وخطوط چهره را به طور موقت صاف کند و چهره شما را جوان تر و آرام ترکند.آن به طور موقت خطوط اخم ،خطوط پیشانی و خطوط زیر چشم را کاهش می دهد و یا کاملا از بین می برد .درمان بوتاکس دقایق کمی طول می کشد و تفاوت های خود را درطول چندین روز می توانید مشاهده کنید.تاثیر آن می تواند بیشتر از ۴ ماه باقی بماند.

یک ۱۵ دقیقه قرار ملاقات در مطب می تواند برای شما کافی باشد تادرمورد بیهوشی ،ویژگی های سنی ،وآناتومی خاص اطلاعاتی کسب کنید وبهترین نتیجه را ازانجام بوتاکس داشته باشید.

مطالب مشابه

?>