• پنج شنبه , ۳ تیر ۱۴۰۰
آنچه باید در مورد تزریق ژل ,تزریق بوتاکس و میکرودرم ابریژن و لیزر موهای زائد بدانید

آنچه باید در مورد تزریق ژل ,تزریق بوتاکس و میکرودرم ابریژن و لیزر موهای زائد بدانید

آنچه باید در مورد تزریق ژل ,تزریق بوتاکس و میکرودرم ابریژن و لیزر موهای زائد بدانید :تزریق ژل ، میکرودرم ابریژن و بوتاکس در درمان چروک های عمیق پیشانی، گونه گذاری، حجم دادن به لب ها، صاف کردن چروک های اطراف لب، خط خنده دوطرف لب و پر کردن جوشگاه زخم های فرورفته مانند جای آکنه و آبله مرغان و گودی زیرچشم استفاده می شود.
آنچه درباره پروسه میکرودرم ابریشن باید بدانید:
لایه برداری (میکرودرم) بهترین راه برای برداشتن لایه های آسیب دیده پوست و تحریک لایه های زیرین برای بازسازی و جایگزینی است.پزشکان همواره در پی نوعی عمل لایه برداری بوده اند که بدون آسیب پوستی و بنابراین مطمئن تر بوده و برای التیام، به زمان کمتری نیاز داشته باشد.بدین دلیل بود که دستگاه میکرودرم ابریژن (microdermabrasion:به معنای ساییدن ظریف پوست) در سال ۱۹۸۵ ابداع شد.
جوان سازی پوست با استفاده از تزریق ژل و بوتاکس
مزایای میکرودرم :
میکرودرم برای درمان آسیب های ناشی از نور آفتاب، اختلالات رنگ پوست، جای آکنه و آبله مرغان، اسکارها(جای زخم ها)، و خطوط کششی حاملگی یا کم و زیاد شدن سریع وزن(stretch mark) به طور وسیعی به کار رفته است.

همانگونه بارها گفته شده ما با ارگان بسیار ظریف و حساسی بنام پوست روبروایم بنابراین میکرودرم ابریژن نیز مانند بسیاری از پروسه های زیبایی باید در چند جلسه پیاپی بین ۴ تا ۱۲ جلسه (بطور متوسط ۶ جلسه، هفته ای یک بار یا دوهفته یک بار) انجام شود تا به تدریج اثرات خود را نمایان سازد. با این روش شکل و قوام پوست بهبود یافته و لکه های پوستی محوشده یا کمرنگ تر می شوند.

 میکرودم ابریژن,تزریق ژل,بوتاکس

میکرودم ابریژن، تزریق ژل لب و بوتاکس روشهای موثر در جوان سازی پوست

جای اسکار آکنه و آبله مرغان و نیز چین های کم عمق پوست هم تا حد قابل قبولی کاهش می یابند. میکرودرم ابریژن با تحریک ساخت و ساز پوستی محتوای الاستین و کلاژن پوست را نیز افزایش می دهد و از این طریق  به جوان سازی پوست کمک می کند. درضمن چربی پوست های چرب را کمتر و منافذ باز پوستی را کوچک ترکرده و به طور کلی ظاهر پوست شما را بهتر می کند.

همچنین الاستوز ناشی از نور خورشید را کاهش داده و به نرمی و لطافت پوست می افزاید(elastosis:شامل تغییراتی است که در اثر تابش طولانی نورآفتاب در پوست پدید می آید و باعث تغییراتی مانند چین و چروک می شود).انعطاف پذیری پوست بعد از میکرودرم ابریژن، همچون اسفنج خشکی که آن را خیس کنید، افزایش یافته و در نتیجه به نرمی ولطافت آن افزوده می گردد. این عمل ، پوست را پُرتر و نرم تر می کند. باید توجه داشت که تاثیر میکرودرم ابریژن مانند هر پروسه ی درمانی دیگر بهبود (و نه محو) ناموزونی های پوست است ولی جالب آنکه در همه تحقیقات و آمارگیری ها، بیماران اگر انتظاری واقع بینانه و صبورانه داشته باشند ازنتایج میکرودرم ابریژن ابراز رضایت می کنند.

لیزر موهای زائد,درمان موهای زائد صورت

مناسب‌ترین روش برای درمان موهای زائد درمان با لیزر است

بهترین روش لیزر موهای زائد
با استفاده از دو تکنولوژی همزمان(IPL , RF) و همچنین الکترولیز امکان حذف ماندگار موهای تیره و نسبتا روشن فراهم شده است. در لیزر موهای زائد ، موهای زیر چانه و بناگوش، بالای لب و…در صورت تکمیل برنامه ی درمانی دربیشترین موارد برای همیشه ریشه کن می شوند. روش لیزر موهای زائد همچنین برای حذف موهای زیربغل، خط مایو (بیکینی)، پشت گردن و عقب بردن خط رویش موها در پیشانی و ریش انجام پذیر است.

همه چیز درباره تزریق ژل :
موارد عمده کاربرد تزریق ژل هیالورونیک اسید کدامند؟
پُرکردن یا کاهش عمق خطوط خنده دو طرف گونه (چین های نازولبیال یا بینی_لبی)
بر طرف کردن خطوط ماریونته (Marrionette) ( خطوطی که از دوطرف گوشه لب به طـرف چـانه کــشیده می شوند.)
تزریق ژل لب به برجسته سازی لب ها(دادن فرم های دلخواه به لب های نازک) کمک میکند.
پُر کردن ناودان اشکی (Tear Trough)که زیر کاسه چشم تشکیل شده و گود است با تزریق ژل.
بر طرف کردن چین های پا کلاغی (Crows feet) (چروک هایی که از قسمت خارجی چشــم بــه صورت شعاعی ایجاد می شوند.)
بر طرف کردن خط اخم بین ابروها با تزریق ژل ( Frown line)
چین های افقی ناحیه پیشانی
جوشگاه زخم های فرورفته در صورت(مانند جای آکنه و آبله مرغان)

تزریق ژل لب,تزریق بوتاکس,میکرودرم

تزریق ژل برای از بیـن بردن خط اخم، صــاف کردن چین های عمیق ، برجسته کردن گونه کاربرد دارد

بر طرف کردن خــط خنــده (چیــن نازولبیال) با تزریق ژل

یکی از علائم افزایش سن در صورت، چین های عمیقی است که از کناره بینی تا گوشه لب ها ایجاد می شود، که به آن چین نازولبیال (خط خنده) می گویند. معمولا خـــطوط خنده در اواخر دهه سوم یا اوایل دهه چهارم زندگی شروع به عمیق تر شدن می کنند. البتـــه عوامل ژنتیک و بعضی اوقات شیوه زندگی فرد ممکن است باعث تظاهر زودتر یا دیرتــر آنـها شونـــد .

با افزایش سن، کلاژن پوست کاهش می یابد ( و تماس بانور آفتاب باعث تسریع این عمـــل می شود) و در نتیجه الاستیسیتی(کشش پذیری) پوست کاهش می یابد و پوست شُل و آویزان می شود. شـل شدن پوست باعث ایجاد چین های نازولبیال می شود . پیدایش چین نازولبیال نه تــنها باعـــث می شود که فرد مسن تر ار سن واقعی اش بنظر برسد بلکه باعث می شود  که فرد خسـته تـر و نحیف تر به نظر آید.

در رژیم های غذایی در افراد چاق، بویژه اگر سرعت کاهش وزن بیش از حد باشد صورت نیز مانند سایر قسمتهای بدن چربی خود را از دست می دهد و چین های نازولیبال (خطوط خنده) به طور ناگهانی ظاهـر می شو ند .

مطالب مشابه

?>